Geçici Koruma Altındaki Nüfusa Yönelik Eksik Aşı Tamamlama ve Aşı Hızlandırma Çalışması Başlamıştır
Geçici Koruma Altındaki Nüfusa Yönelik Eksik Aşı Tamamlama ve Aşı Hızlandırma Çalışması Başlamıştır
22 Şubat 2017 Çarşamba - 11:31
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
gecici-koruma-altindaki-nufusa-yonelik-eksik-asi-tamamlama-ve-asi-hizlandirma-alismasi-baslamistir

 “Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı tarafından 0-59 ay arasındaki “Geçici Koruma Altındaki Nüfusa Eksik Aşı Tamamlama ve Aşı Hızlandırma Çalışması&

 “Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı tarafından 0-59 ay arasındaki “Geçici Koruma Altındaki Nüfus’ a “Eksik Aşı Tamamlama ve Aşı Hızlandırma Çalışması” yapılması kararlaştırılmıştır. 15- 28 Şubat 2017 tarihleri arasında yapılması planlanan kampanya kapsamında Mardin genelinde de aşı çalışması başlatıldı. Midyat Toplum Sağlığı Merkezi tarafından başlatılan aşı uygulamalarına 28 Şubat 2017 tarihine kadar devam edecektir.

Etiketler : suriyeli aşı,

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.